Kategorie
Statystyki
Online: 0
Online zalogowanych: 0
Ogłoszeń: 25

Alu-Art - Konstrukcje aluminiowe Łódź

Kraj: Polska
Adres: ul. Poznańska 17/19 m. 2
93-134 Łódź
woj. Łódzkie
Kontakt
E-Mail: biuro@alu-art.pl
Telefon: 681 00 51
Strona: http://www.alu-art.pl
Inne

Ocenianie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników


Działalność ALU – ART zachęca do zapoznania się z bogatą ofertą, którą oferujemy już od kilkunastu lat, podbijając serca coraz bardziej powiększającej się grupy zadowolonych Zleceniodawców. Dopasowując się do potrzeb każdego Zleceniodawcy indywidualnie, wypełniamy z powierzonego nam zadania z największą starannością, by sprostać najbardziej wymagającym Klientom, który może powybierać rozmiar, kolor i kształt produktu.
Producent stolarki aluminiwej – ALU ART oferuje produkty, tj.: drzwi (aluminiowe, przymykowe, przesuwne, wahadłowe), okna (stałe i przesuwane), ścianki działowe do zabudowy, konstrukcje aluminiowe, wiatrołapy, świetliki dachowe, stolarka aluminiowa i aluminiowo – szklane elewacje budynków. Każdy produkt wyprodukowany jest z wysokiej jakości materiałów, przy użyciu najlepszych urządzeń z ultranowoczesnym systemem. Nieobyłoby się bez profesjonalnych i wykwalifikowanych pracowników, którzy z należytą starannością podchodzą do każdego zlecenia.
Przedsiębiorstwo realizuje zlecenia standardowe, jak również spersonalizowane, bezpłatnie wymierzając obszar inwestycji i wyszukując najlepszego rozwiązania. Dzięki funkcjonalnych i estetycznie wykonanych okuć gwarantujemy wysoką jakość w bardzo przystępnej cenie. Wykonywana stolarka aluminiowa spełnia wymagania budownictwa ekologicznego posiadając Europejską Aprobatę Techniczną. Zapraszamy do kontaktu – nie ma dla nas zleceń niemożliwych.